Głównym celem działania Kancelarii jest dbanie o dobro Klientów poprzez zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania otoczenia, w którym klienci funkcjonują. Prowadzimy stałą i bieżącą obsługę prawną firm (m.in. spółek) z różnych sektorów gospodarki wspierając je wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem.

 

Nasza reputacja jest efektem dbałości o dobro Klientów łączone z wysoką jakością świadczonej obsługi. Klienci cenią sobie naszą umiejętność właściwej komunikacji, słuchania i mówienia językiem dla nich zrozumiałym.

Znamy oraz rozumiemy rządzące biznesem prawa, a także związane z jego dynamicznym rozwojem zagrożenia, dlatego zawsze wnikliwie analizujemy sytuację i wychodzimy naprzeciw kierowanym wobec nas oczekiwaniom.

 

Klienci Kancelarii mogą liczyć na pomoc nie tylko prawników, lecz także współpracujących z nami znawców wielu dziedzin gospodarki: wybitnych ekonomistów, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, analityków finansowych, bankowców, rzeczoznawców majątkowych, tłumaczy i innych ekspertów. Pomagamy Klientom żyć spokojnie oraz bezpiecznie, ustrzec się przed problemami, ale też zarządzać swym życiem i biznesem.

 

Oferujemy porady prawne, sporządzanie opinii, ekspertyz prawnych, pism i dokumentów procesowych, umów, jak i zastępstwo przed sądami oraz innymi organami publicznymi.

Wspieramy Klientów w tworzeniu przedsiębiorstw, ich rozwijaniu, optymalizacji, reorganizacji, przekształcaniu, a także we wszystkich dziedzinach prawa, w których jesteśmy ekspertami.

 

Kancelaria Prawna KIO Sp.z o.o. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych. Wyróżnia się przede wszystkim postępowym działaniem, które ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia prawnego oraz biznesowego zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Kompetencje radców prawnych, adwokatów i pozostałych ekspertów Kancelarii, jak również sieć biur i kancelarii współpracujących pozwalają na zapewnienie wszechstronnej obsługi i pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Szeroki wachlarz oferowanych usług świadczy o uniwersalnej gotowości do sprostania różnokierunkowym wymaganiom wciąż rozwijającego się rynku i złożonym potrzebom przedsiębiorców, co przeciwdziała hermetyzacji środowiska prawniczego oraz stagnacji usług prawnych – dewizą Kancelarii jest bowiem innowacyjnośćelastycznośćsynchroniczne działanie na wielu płaszczyznach oraz efektywność.

Dzięki zaangażowaniu, szerokiej wiedzy, rzetelności oraz wysokim kwalifikacjom członków zespołu Kancelarii, cieszy się ona powszechną renomą oraz zasłużonym zaufaniem.

   

Damian Cudzich

 Prezes Zarządu
e-mail: damiancudzich@interia.pl

tel:   +48 660 890 163            

 

 

 

 

 

Copyright © 2016 Wykonano przez Managementsystem..